Ogrodzenia metalowe

Ogrodzenia metalowe to jedna z najpopularniejszych form zabezpieczenia posesji. Są one chętnie stosowane ze względu na wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, solidność wykonania, dekoracyjność i rozsądną cenę.

Oferujemy kilka rodzajów ogrodzeń metalowych – siatkowe, kute. Siatkowe, montowane do słupków, spośród wszystkich wymienionych są najtańszą opcją i najszybszą w montażu.

Kutym, będącym wyrobami kowalstwa artystycznego, można nadać fantazyjne, unikatowe kształty, co jednak powoduje, że są one droższe od ogrodzeń siatkowych.

Oferujemy naszym klientom między innymi różnego typu przęsła i kute ogrodzenia metalowe. Są to produkty nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i bardzo nowoczesne. W naszym asortymencie znajdują się przęsła ogrodzeniowe z rozmaitym wypełnieniem. Spośród nich możemy wyróżnić:

  • wypełnienie z profili zamkniętych
  • wypełnienie z pełnej stali
  • wypełnienie z kątowników
  • wypełnienie ze sztachet metalowych

Najbardziej popularne wypełnienia przęseł ogrodzeniowych wykonane są z kształtowników zamkniętych posiadających przekrój kwadratowy, a także z prętów, płaskowników, czy np. kątowników. Coraz więcej Klientów decyduje się na montaż płotów wykonanych ze sztachet. Z naszej oferty wybrać można wiele dodatkowych elementów dekoracyjnych, co pozwala dopasować wygląd i styl wariantów do indywidualnych gustów i upodobań.

W celu wydłużenia żywotności przęseł i ogrodzeń kutych należy je zabezpieczyć przed korozją. W tym celu wykonujemy ocynkowanie oraz pokrycie specjalną, proszkową farbą do metalu. Ofertę środków do malowania uzupełniają specjalne farby ozdobne i strukturalne.

Nasza bogata oferta to metalowe ogrodzenia kute w wielu stylowych wzorach. W trosce o satysfakcję Klientów możemy jednak wykonać również zamówienia oparte o projekt indywidualny.

Rodzaj warto dobrać do elewacji budynku i charakteru okolicy, a także naszego stylu życia. Duża różnorodność sprawia, że z pewnością dobierzecie Państwo produkt zgodny z Państwa potrzebami.