Balustrady kute

Wykończenie tarasu, balkonu lub schodów kutą balustradą bez wątpienia staje się wizytówką domu. Jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom, jak i cieszy oko swoim bogatym wzornictwem lub surowym pięknem.

Efektowne i funkcjonalne

Wykonujemy balustrady na zamówienie klienta dostosowując ją tym samym do każdego rodzaju zabudowania. Niezależnie od tego, czy schody na których ma być zamontowana są niezwykle strome, czy kręcone, dokonując pomiarów finalnie oddajemy skrupulatnie wykonaną i stabilną konstrukcję.

W zależności od upodobań klienta, całość może być udekorowana w motywy roślinne, takie jak liście, czy owoce lub stanowić zbiór eleganckich, pozbawionych dodatków szczebelków. Podczas jej tworzenia mamy na uwadze zarówno jej użyteczność, jak i to, by jej walory wizualne były ostatecznie niebywale zjawiskowe. Ponadto, dbając o szczegóły, wykonujemy wszelkie osłonki i maskownice. Dzięki temu, cała efektowność konstrukcji nie jest w najmniejszym stopniu zaburzona przez odsłonięte śruby, czy kołki przytwierdzające balustradę do podłogi lub ściany. Dbałość o najdrobniejsze detale pozwala nam zaproponować produkt, który doskonale wpisze się we wnętrza domu zaaranżowanych różnych stylach. Fenomenalnie wkomponuje się w klasycznie urządzony hol lub korytarz, ale także w pomieszczenia utrzymane w pełni nowoczesnym i minimalistycznym charakterze.

Dzięki wykorzystaniu najlepszych stopów stali podczas tworzenia konstrukcji, wykonane przez nas balustrady doskonale sprawdzą się nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynku. Wysoka odporność na negatywne skutki zmieniających się warunków atmosferycznych sprawia, że wykute przez nas elementy opierają się rdzy. Dodatkowo, w przypadku ciemnych barierek, kolor w żadnym stopniu nie blaknie, zachowując swój urok na lata.

Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli przedsiębiorstw, gdyż nasze konstrukcje idealnie wkomponują się także w firmowe biura. Ręcznie wykonane, kute balustrady podkreślą prestiż marki z pewnością zachwycając wszystkich odwiedzających Państwa gości i klientów.