Automatyka do bram przesuwanych i skrzydłowych firmy NICE w okolicy Stargardu i Szczecina

Partner HandlowyFirma ZOFKAM to licencjonowana i wyspecjalizowana firma, będąca w stanie zapewnić każdemu klientowi najwyższą, fachową i w pełni profesjonalną usługę. Od ponad 20  lat, specjalizujemy się w dystrybucji i montażu bram garażowych, bram przemysłowych, bram wjazdowych, ogrodzeń oraz automatyki do wszelkiego rodzaj bram garażowych i wjazdowych.

Firma Nice Polska istnieje od 1996 roku i jest  stale obecna w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw w zakresie kompleksowych systemów automatyki do bram garażowych i wjazdowych, a także połączonymi z nimi profesjonalnych systemów alarmowych. Oferta Nice to innowacyjne rozwiązania techniczne, a także najnowocześniejsze technologie ułatwiające życie nowoczesnych ludzi. Kompleksowa oferta, a także doświadczenie zagwarantowało Nice zaufanie Klientów na całym świecie. Nice jest rynkowym liderem w produkcji automatyki i napędów do bram garażowych i wjazdowych, a także rolet. Rok rocznie firma zdobywa branżowe nagrody, co tylko potwierdza profesjonalizm oraz zaangażowanie w realizowanie podstawowych założeń firmy, którymi są oferowanie Klientom najnowocześniejszych technologii i rozwiązań, niezawodność oraz solidność.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem Firmy NICE, jak również w swojej ofercie posiadamy również duży wybór elementów ogrodzeniowych najlepszych krajowych producentów, których reprezentujemy w północno – zachodniej Polsce.

Nasz Zespół podlega szkoleniom w zakresie profesjonalnego montażu, prowadzonym przez naszych dostawców.

Warto zaznaczyć, że spora część elementów, głównie nietypowych pod indywidualne zamówienie, wykonujemy we własnym zakresie, gdyż posiadamy zaplecze magazynowe i warsztatowe. Posiadany przez nas park maszynowy pozwala zrealizować skomplikowane zamówienia. Posiadamy własne maszyny i urządzenia do prac montażowych w terenie oraz własne środki transportu.

Wieloletnie Nasze doświadczenie oraz bardzo dobra opinia na rynku, potwierdzają dużą ilością wykonanych zleceń.

Zapewniamy profesjonalny nadzór i montaż, a przede wszystkim serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wykorzystując innowacyjne wdrożenia zaawansowanych technologii firmy NICE umożliwiamy naszym klientom zarządzanie urządzeniami odpowiedzialnymi za automatykę, oświetlenie, zarówno zdalnie jak i bezprzewodowo w ramach tak zwanego inteligentnego domu z każdego miejsca na świecie.

Zajmujemy się równie wykonawstwem bram wjazdowych, ogrodzeń, balustrad. Wyposażenie warsztatu pozwala na wykonanie większości detali we własnym zakresie, a doświadczenie Naszego Zespołu, coraz skuteczniejsze technologie i dobór najlepszych materiałów skutkuje powstawaniem produktów wysokiej klasy. Nasze wyroby charakteryzują się wytrzymałością oraz estetyką wykonania, każdego nawet najdrobniejszego elementu. Dodatkowo proponujemy naszym klientom cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe gotowych już wyrobów.

NICE

Należy wskazać, iż od 1 stycznia 2017 gwarancją Nice Polska objęte są wyłącznie produkty zainstalowane przez LICENCJONOWANYCH INSTALATORÓW NICE. Mają też oni wyłączne prawo do wykonywania płatnych przeglądów technicznych przedłużających gwarancję według zasad zawartych w karcie gwarancyjnej Nice.

Na przestrzeni lat firma została liderem rynkowym w segmencie automatyki dla domu i przemysłu, zwiększając znacząco świadomość marki wśród obecnych i przyszłych użytkowników oraz silnie rozbudowując sieć profesjonalnej dystrybucji.

Oferujemy wyłącznie oryginalne i markowe produkty będące gwarancją doskonałej jakości i niezawodności. Oferujemy wysokiej klasy napędy do bram:

  • garażowych,
  • przesuwnych,
  • dwuskrzydłowych

Zajmujemy się dystrybucją cenionego i lubianego producenta Nice. Produkt ten zasługuje na szczególną uwagę, gdyż odznaczają się najmniejszą awaryjnością spośród wszystkich innych bram jakie montowaliśmy. Dystrybuujemy automatykę firmy Nice gdyż   doskonale sprawdza się w Polskich warunkach atmosferycznych.

Jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem. Potwierdzeniem naszej jakości jest szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają i również chętnie polecają nas swoim znajomym. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc fachowym wsparciem i doradztwem przy wyborze odpowiednich produktów. Inwestując w nasze produkty – ogrodzenia, bramy garażowe, napędy do bram przesuwnych jak i dwuskrzydłowych, zapewnicie sobie Państwo komfort na najwyższym poziomie.

Atutem Nice jest inwestowanie w rozwój swoich pracowników, którzy są zespołem branżowych profesjonalistów. Zaangażowani oraz oddani swojej pracy fachowcy to gwarancja solidności usług oraz produktów.